GUSEurostat

Aktualności

Aktualności

REJESTRACJA

5 STYCZNIA 2022

już niedługo! Miło nam poinformować, że REJESTRACJA jest już dostępna i trwa do 31 stycznia 2022 roku.

Zgłoszenia zespołów do udziału w Europejskim Konkursie Statystycznym można dokonać wyłącznie za pomocą aplikacji on-line

Link do rejestracji zespołu

Więcej szczegółów w zakładce Rekrutacja.

EKS JUŻ WKRÓTCE WYSTARTUJE!

30 LISTOPADA 2021

BAZA

Trwają przygotowania do uruchomienia piątej edycji Europejskiego Konkursu Statystycznego! Śledźcie uważnie naszą stronę konkursową, niebawem pojawi się REGULAMIN oraz możliwość REJESTRACJI.


Konkurs kierowany jest do dwóch grup wiekowych uczestników:
• Kategoria A: uczniowie szkół ponadpodstawowych w Polsce;
• Kategoria B: uczniowie szkół podstawowych (VII i VIII klasa) w Polsce.

Tworzycie z kolegami i koleżankami grupę ciekawskich świata bystrzaków? Aplikujcie już wkrótce! Obserwujcie nas na naszej stronie i w social mediach np. na facebooku


Zespoły tworzone są niezależnie w każdej z grup uczestników (A lub B). Każdy zespół powinien składać się z od 1 do 3 uczniów z jednej szkoły oraz nauczyciela - opiekuna zespołu, który będzie nadzorował pracę. Nie ma ograniczeń, co do liczby zespołów z tej samej szkoły, ani też, co do liczby zespołów nadzorowanych przez tego samego nauczyciela. Jeden uczeń nie może być członkiem więcej niż jednego zespołu. Zespoły rejestruje nauczyciel.

Za nami już cztery edycje konkursy! Relacje I sukcesy polskich zespołów możesz zobaczyć TU a filmy możesz obejrzeć tutaj:
Playlista: Kategoria A
Playlista: Kategoria B